הצוות שלנו

ד”ר זיו דיקמן

דר' זיו דיקמן

גדל בחיפה וסיים את לימודי התיכון בבית הספר הריאלי במגמת ביולוגיה. בצבא שירת ביחידת החבלה של חטיבת הצנחנים. לאחר טיול של שנה במזרח הרחוק החל את לימודי הרפואה הוטרינרית ברומניה, ארץ מולדתו.

לפני 20 שנה פתח מרפאה קטנה בקרית ים ועם הזמן התפתחה המרפאה למרכז הוטרינרי של היום. כמו כן, הוא בעל מרפאה נוספת במקום מגוריו ,בישוב מנוף שבגוש משגב.

במסגרת עבודתו השתתף בהשתלמויות וקורסים רבים בחו”ל בנושאי כירורגיה, רפואה פנימית והדמיה. בארץ סיים קורס מתקדם של כירורגיה ורפואה פנימית מתקדמת שנמשך 3 שנים בבית החולים הוטרינרי ע”ש קורט.

הינו חבר באיגוד הרופאים הוטרינרים הפרטיים, איגוד הוטרינרי האמריקאי AAHA ובאיגוד העולמי- “וטרינרים ללא גבולות”.

ד”ר זיו דיקמן מתמחה מגריאטריה , כירורגיה וטיפול בבעלי חיים עם בעיות מורכבות בגיל מתקדם.

במרוצת השנים הבין כי עבורו המקצוע אינו עבודה אלא אורח חיים ואהבה לבע”ח ולבעליהם.


מגי צידוני

בוגרת בית הספר לספרות כלבים “ארבע על ארבע” . מגי בעלת גישה מדהימה לכלבים וחתולים ותפקידה במרפאה הינו כסייעת וטרינרית, ספרית ומנהלת אדמיניסטרטיבית של המרפאה. מגי ניחנה בסבלנות רבה לאין שיעור ומתוקף היותה כזו היא האוזן הקשבת של בעלי חיות המחמד.

מגי צידוני

דודי מלצר

דודי מלצר

בוגר תואר ראשון בביולוגיה B.S.C) ולימודי רפואה וטרינרית D.V.M באוניברסיטה העברית בירושלים,מוסמך בדיקור סיני לבע”ח ..,CVA. משלב רפואה מערבית עם רפואה סינית מאז 2013. בנוסף לעבודה הקלינית מעביר סדנאות וקורסים לבני נוער מחוננים והרצאות במגוון נושאים.


לובה

לובה

לובה האסיסטנטית המסורה בעלת הנשמה היתרה .מטפלת בחתולים כלבים ארנבים ואוגרים,אוהבת את בעהח עד עמקי נשמתה,חרוצה,מקצוענית .תמיד ערנית לכל המתרחש במרפאה .לחתול שיהיה אוכל בקערה ,לכלב המאושפז שיצא לטיול,ללקוחות הממתינים ולכל השאר .מאורגנת ומסודרת מקפידה על קטן כגדול.


קטיה

קטיה

תמיד דואגת לחתולי הרחוב ששוכנים בסביבת המרפאה וברחבי השכונה .כשהיא מגיעה בבוקר שובל של 10 חתולים מלווים אותה לפתח הדלת.

תמיד תדאג לחולים המאושפזים בשישי שבת וחג.

קטיה לומדת ביולוגיה ומתעתדת ללמוד רפואה וטרינרית בינתיים רוכשת ידע ונסיון מעשי במרפאה.


אולגה הספרית

אולגה ספרית חיות

עשור של שנות נסיון בתספורות וטיפוח של כל סוגי הכלבים והחתולי .תמיד תמצאו אותה מדברת אתם בזמן התספורת גם אם לפעמים הם רדומים .אולגה משתמשת בחומרים הטובים ביותר לטיפוח ומתעדכנת תדיר בכל אשר חדש בנושאי הטיפוח לכלב ולחתול


 באבי

נולד לזוג חתולים קשיי יום אשר מעבירים את רוב זמנם בחיטוט בפחי אשפה. עוד שהיה חתלתול הבין שכדי לשבור את מעגל העוני הוא חייב לצאת ולעשות מעשה…, וכך ביום בהיר אחד הופיע בפתח המרפאה והכריז “אני כאן כדי להישאר”. ומאז ועד היום תוכלו לראותו ברחבת המרפאה שולט ביד רמה על חבורת החתולים (ביבי,מפלצת,טריקו ומצרית) או על דלפק חדר הקבלה מברך את הלקוחות על ארבע ועל שתיים.

באבי

הצוות - מרפאה וטרינרית בקרית ים

בנוסף אנו עובדים עם דר’ אורי סגל ויונתן שני – מומחים בכירורגיה ואורטופדיה המבצעים ניתוחים מורכבים.

דר’ מיכל שלח – מומחית עיניים.

מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה !

Share & Like
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן