דר' זיו דיקמן

מרכז וטרינרי קריות

ד"ר זיו דיקמן

גדל בחיפה וסיים את לימודי התיכון בבית הספר הריאלי במגמת ביולוגיה. בצבא שירת ביחידת החבלה של חטיבת הצנחנים. לאחר טיול של שנה במזרח הרחוק החל את לימודי הרפואה הוטרינרית ברומניה, ארץ מולדתו.

לפני 20 שנה פתח מרפאה קטנה בקרית ים ועם הזמן התפתחה המרפאה למרכז הוטרינרי של היום. כמו כן, הוא בעל מרפאה נוספת במקום מגוריו ,בישוב מנוף שבגוש משגב.

במסגרת עבודתו השתתף בהשתלמויות וקורסים רבים בחו"ל בנושאי כירורגיה, רפואה פנימית והדמיה. בארץ סיים קורס מתקדם של כירורגיה ורפואה פנימית מתקדמת שנמשך 3 שנים בבית החולים הוטרינרי ע"ש קורט.

הינו חבר באיגוד הרופאים הוטרינרים הפרטיים, איגוד הוטרינרי האמריקאי AAHA ובאיגוד העולמי- "וטרינרים ללא גבולות".

במרוצת השנים הבין כי עבורו המקצוע אינו עבודה אלא אורח חיים ואהבה לבע"ח ולבעליהם.

מגי צידוני

בוגרת בית הספר לספרות כלבים "ארבע על ארבע" . מגי בעלת גישה מדהימה לכלבים וחתולים ותפקידה במרפאה הינו כסייעת וטרינרית, ספרית ומנהלת אדמיניסטרטיבית של המרפאה. מגי ניחנה בסבלנות רבה לאין שיעור ומתוקף היותה כזו היא האוזן הקשבת של בעלי חיות המחמד.

סלביק

גדלתי כל הזמן עם בעלי חיים ואני מאוד אוהב להיות בסביבתם ולעזור להם. מגיל קטן הייתי הולך לחוות סוסים להתנדב בחווה. גידלתי המון סוגי בע"ח היום יש לי כלב וחתול. לעבוד במרפאה וטרינרית היה הכי טבעי.

 באבי

 

נולד לזוג חתולים קשיי יום אשר מעבירים את רוב זמנם בחיטוט בפחי אשפה. עוד שהיה חתלתול הבין שכדי לשבור את מעגל העוני הוא חייב לצאת ולעשות מעשה..., וכך ביום בהיר אחד הופיע בפתח המרפאה והכריז "אני כאן כדי להישאר". ומאז ועד היום תוכלו לראותו ברחבת המרפאה שולט ביד רמה על חבורת החתולים (ביבי,מפלצת,טריקו ומצרית) או על דלפק חדר הקבלה מברך את הלקוחות על ארבע ועל שתיים.

 

תחומי עניין - אוכל יבש, אוכל רטוב ושינה.